Назад

True Story

Призначена для компанії.

Вітаємо вас у грі «True Story». Це гра, у якій ви будете багато говорити та багато слухати. Гра, яка допоможе вам круто провести час і краще пізнати один одного.

Для повної версії гри необхідно від 3 та більше гравців (чим більше, тим краще). Якщо ви хочете пограти один або удвох, то читайте «альтернативні застосування гри» у кінці правил. Починаймо.

Черговість ходу:
  1. Гравець, який ходить першим визначається жеребкуванням за допомогою Сірі чи Гугл асистенту («Привіт, Сірі, загадай число від 1 до 5»).
  2. Наступним ходить гравець по ліву руку.
Хід гри:
Кожен раунд складається з чотирьох етапів:
  1. Визначення теми.
  2. Розповідь історій.
  3. Голосування та розподіл записок.
  4. Зізнання.
  1. Перший гравець дістає одну записку з баночки та зачитує тему на записці вголос усім іншим гравцям. Далі він кладе її на центр столу - це «банк». Якщо гравців 5+, то дістається 2 записки і кожен має право обрати тему собі до душі. Якщо гравців 9+, то дістається 3 записки. 13+ дістається 4 записки. І так далі. В наступному раунді записку(и) дістає гравець по ліву руку від того, хто діставав записку(и) у попередньому раунді.
  2. Гравці по черзі розповідають історії на вибрану тему. Першим історію розповідає гравець, котрий діставав записку(и) з баночки у цьому раунді. Вони можуть бути правдиві чи брехливі на вибір гравця. У кінці кожної історії гравець зобов’язаний додати: «І це правда», «True story», «Так воно і було» або будь-яку іншу фразу, котра підкреслить, що розказана історія була правдивою. Усі інші гравці в цей час слухають оповідача. Наступний хід переходить гравцю по ліву руку і етап повторюється. Гравці мають право пропустити хід, але не два раунди поспіль.
  3. Коли усі гравці розповіли свою історію, починається голосування. Кожен гравець голосує за ту історію, котра здалась йому найдивовижнішою і котру він вважає правдою. - Заборонено голосувати за себе. - Заборонено голосувати за одного гравця два раунди поспіль. - Заборонено голосувати за гравця, який пропустив хід. - Заборонено голосувати, якщо ви пропустили хід. - Заборонено не голосувати, якщо ви не пропускали хід. - Якщо хід пропустили усі, крім одного гравця, то він перемагає у раунді. - Якщо хід пропустили усі, крім двох гравців, то голосують усі. - Під час голосування можна обговорювати історії та «боротись» за голос кожного виборця. - Переможець голосування забирає записку собі. - Якщо під час голосування вийшла нічия, то записка(и) залишається в «банку». У наступному раунді переможець забере собі увесь «банк». «Банк» згорає, якщо записки в ньому не можуть бути розіграні 3 раунди поспіль. Голосуйте справедливо, інакше гра може розгубити свій інтерес.
  4. У кінці раунду, після розподілення записок кожен гравець має зізнатися, правду він сказав чи збрехав. Після цього наступає новий раунд, який починається з першого пункту.
Кінець гри:

Кількість раундів дорівнює кількості гравців. Коли усі раунди зіграні, відбувається підрахунок записок і з’являється вибір: закінчити гру і визначити переможця, чи продовжити гру і зіграти нову серію раундів. Рішення приймається голосуванням гравців.

Перемагає той, у кого найбільша кількість записок. У випадку нічиї між лідерами розігрується одна додаткова записка. Голосувати можуть усі.

Альтернативні застосування гри:

Якщо ви вирішили скористатись грою удвох, то елементи азарту зникають. Для вас наша гра – це джерело тем для розмов, які допоможуть вам зблизитися.

Граючи на самоті, ви можете використовувати представлені теми для розвитку письменницьких чи ораторських навиків. Обирайте записку з баночки і на вказану тему вам потрібно написати розповідь/пост чи розповісти історію. Ефект підсилиться, якщо ви обмежите себе у часі (30 хвилин), в об’ємі (1000 символів без пробілів), та у виборі тем (пишіть саме ту, яку ви дістали, а не шукайте щось «легше»). Також, ви можете спробувати написати декілька історій на кожну з тем.

Впевнені, що є альтернативні варіанти, про які ми навіть на замислювались. Якщо вас осяє ідея, то ми будемо раді почути її від вас. І будемо раді поділитись нею з іншими.

Відгуки:

Ми будемо дуже раді, якщо вам сподобається наша гра, якщо вона принесе вам радість чи користь. Ми завжди раді вашим відгукам в соціальних мережах. Ми дивимось/читаємо усе, що знаходимо і кожен раз нам стає тепло на душі. Дякуємо!

Якщо ви хочете залишити нам листа з особистим відгуком, побажанням чи проханням, то ви можете натиснути кнопку «Зворотній зв’язок» нижче і зв’язатися з нами напряму. Ми постараємось дати вам відповідь у найкоротший термін.

Які бувають теми?

Iсторія про те, як я сто разів таке робив, а на сто перший раз щось пішло не так.

Iсторія про те, як я повівся на рекламу і що з цього вийшло.

Sex challenge Creative Challenge